نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/27      15:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:524


نسخه چاپی
برگزاری مسابقات سراسری پهلوانی و زورخانه ای ناجا
گروه ناجا ـ مسابقات سراسری پهلوانی و زورخانه ای ناجا با حضور سردار" محمدرضا مقیمی" و جمعی از پیشکسوتان این عرصه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مسابقات سراسری پهلوانی و زورخانه ای ناجا  با حضور ورزشکاران و تیم های اعزامی از استان ها، یگان ها و معاونت های نیروی انتظامی در محل زورخانه مجتمع فرهنگی ورزشی شهید دستگردی ناجا( پاس قوامین) برگزار شد.

به طور کلی 14 رده از استان و پلیس های تخصصی شامل؛ بوشهر، همدان، زنجان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، تهران بزرگ، شرق استان تهران، مرزبانی خراسان جنوبی، گلستان، یگان ویژه ناجا، معاونت نیروی انسانی ناجا و فرماندهی دژبان و حفاظت از شخصیت های ناجا در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

بنابراین گزارش، در این دوره از مسابقات 38 نفر ورزشکار در رشته های سنگ باستانی، کباده، میل گیری سنگین، چرخ چمنی، چرخ تیز، میل بازی و در مجموع هفت رشته ورزشی در وزن های 80 + کیلو گرم و 80 – کیلو گرم ( 14 سکو ) به رقابت پرداختند.

به این ترتیب پس از پایان این مسابقات تیم یگان ویژه "الف" ناجا با کسب 57 امتیاز عنوان قهرمانی و مقام اول، تیم یگان ویژه "ب" ناجا با کسب 36 امتیاز مقام دوم و تیم های فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و خراسان جنوبی با کسب 28 امتیاز به مقام سومی مشترک دست پیدا کردند.

گفتنی است چهار محال و بختیاری 27 امتیاز، همدان 26 امتیاز، آگاهی شرق تهران 18 امتیاز، حفاظت از شخصیت های ناجا 17 امتیاز، معاونت آموزش ناجا 15 امتیاز، سیستان و بلوچستان 10 امتیاز، بوشهر 10 امتیاز، یزد 8 امتیاز و گلستان 7 امتیاز از نتایج سایر رده ها می باشد.

لازم به ذکر است کارکنانی که موفق به کسب مقام قهرمانی و جز مقام آوران این ورزش بودند برای شرکت در مسابقات سراسری نیروهای مسلح که 29 بهمن ماه سال جاری به میزبانی وزارت دفاع برگزار خواهد شد، انتخاب و به اردوی تدارکاتی در یگان ویژه ناجا دعوت شدند.

سرهنگ شاه احمد ساکی، سروان ذبیح الله رضایی، سروان احمد لطفی، ستوان یکم جواد غلامیان، ستواندوم علی اصغر کوزه گر، استواریکم حمید صادق پور ، استوار یکم مهرداد پیروی، استوار یکم امیر هاشم زاده، استوار دوم سعید چراغی، استوار دوم هاشم رئیسی، استوار دوم سجاد عباسی، استوار دوم سید عبدالرحمان مرتضوی، استوار دوم حسین آرام جو، سرباز وظیفه بهروز خلیل پور، سرباز وظیفه علیرضا افضلی، سرباز وظیفه محمد سرچاهی، سرباز وظیفه مهدی دباغ، سرباز وظیفه داوود افروز، استوار دوم محمد عباسي، فراگير دوره 54 محمد مري اسامی منتخبان برای اردوی نیروهای مسلح می باشند.

شایان ذکر است این دوره از مسابقات با همکاری معاونت تربیت و آموزش و پلیس آگاهی ناجا  به میزبانی یگان های ویژه ناجا برگزار و در پایان این دوره از مسابقات از سوی رئیس ورزش های پهلوانی و زورخانه ای ناجا " سردار محمد رضا مقیمی" به مدال آوران قهرمان، جام مخصوص به همراه لوح سپاس اهداء و از آنها قدردانی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون