نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/28      10:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:327


نسخه چاپی
کشف کارگاه تولید داروهای نیرو زای تقلبی در اصفهان
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری فردی که با دایر کردن کارگاهی اقدام به تولید داروهای نیرو زای تقلبی در زمینه پرورش اندام می کرد، خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سعید سلیمیان" با اعلام این خبر اظهار داشت: کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در زمینه توزیع داروهای نیرو زای تقلبی در زمینه پرورش اندام اقدام می کند، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان بلافاصله پس از اطلاع از موضوع وارد عمل شده و با انجام تحقیقات علمی و اطلاعاتی گسترده موفق شدند هویت عامل اصلی توزیع این داروها را شناسایی کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان بیان کرد: با شناسایی هویت متهم، ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی وی را در مقابل منزلش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در بازرسی صورت گرفته از منزل متهم مشخص شد وی قسمتی از منزلش را به کارگاه تولید داروهای نیرو زای تقلبی تبدیل کرده است.

سرهنگ سلیمیان خاطر نشان کرد: در این عملیات بیش از 10 هزار عدد کپسول خام دارویی  ،84 قوطي با درپوش و 386 عدد پاکت مخصوص نگهداری مواد نیرو زا  با مارک های خارجي جعلی به همراه 2 دستگاه کپي رنگي به منظور چاپ پاکت ها و یک عدد کیس رایانه کشف شد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: متهم کپسول های دارویی را از داروخانه ها تهیه و پس از تخلیه محتوای آن ها مواد تقلبی را جایگزین کرده و در قوطی هایی با مارک های جعلی قرار می داده و بعد اقدام به فروش این داروها می کرد.

وی با بیان اینکه متهم از جاعلان حرفه ای و سابقه دار و تحت تعقیب مراجع قضائی بوده گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ سلیمیان با بیان اینکه تحقیقات در خصوص ابعاد بیشتری از فعالیت این جاعل کماکان ادامه دارد اظهار داشت: به ورزشکاران رشته بدنسازی و پرورش اندام توصیه می کنیم داروهای مورد نیاز را تحت نظر پزشک خود و از مراکز معتبر و مجوز دار تهیه کرده و از خریداری این گونه اقلام در شبکه های اجتماعی مجازی و از دست افراد نا آشنا به بهانه ارزان بودن آنها خودداری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون