نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/28      11:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:134


نسخه چاپی
کشف يک تن و 107کيلو مواد مخدر از مخفيگاه قاچاقچيان
گروه استان ها - سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از کشف يک تن و 107 کيلوگرم مواد مخدر از مخفیگاه 2 سوداگر مرگ در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتي مبني بر فعاليت مشکوک یک باند قاچاق مواد مخدر، بررسي موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: تیم رسیدگی کننده پرونده با انجام تحقيقات ميداني و کارهاي اطلاعاتي گسترده سرانجام روز گذشته موفق شدند، مخفيگاه قاچاقچيان را در یکی از مناطق حاشیه شهر ایرانشهر شناسايي کردند.

فرمانده انتظامي استان سیستان و بلوچستان بيان داشت: ماموران انتظامی پس از هماهنگي با مقام قضائي با محاصره مخفیگاه آنان در عملياتي هماهنگ و ضربتی وارد عمل شدند و 2 سوداگر مرگ را دستگير کردند.

سردار قنبری تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر در بازرسي از مخفیگاه متهمان593 کيلوگرم تریاک، 513 کیلو و 300 گرم حشیش و یک کیلوگرم هروئین کشف و یک دستگاه خودرو زانتیا را نیز توقيف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند حرفه ای خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان طبق قانون با هنجارشکنان و قاچاقچیان موادمخدر برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون