نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/29      14:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:406


نسخه چاپی
دستگیری عامل برداشت غیر مجاز در کردستان
گروه استان ها - کردستان - فرمانده انتظامی استان ازدستگیری عامل برداشت غیر مجاز 7میلیاردو500میلیون ریال از حساب یک تبعه خارجی طی یک عملیات توسط ماموران پلیس فتا خبر داد.

سردار "علی آزادی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با مراجعه یکی از اتباع  کشورهای همسایه به ماموران پلیس فتا و اعلام شکایت مبنی بر برداشت غیر مجازبه صورت اینترنتی از حساب بانکی وی، شناسایی و دستگیری عاملان برداشت غیر مجاز در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

 فرمانده انتظامی استان گفت: فرد مال باخته در مراجعه به ماموران پلیس فتا اعلام داشت، برای انجام امور پزشکی و درمان به کشور ما سفر کرده که در همین راستا به همراهی یکی از آشنایان برای ادامه مراحل درمان به تهران منتقل شده اند.

سردار آزادی ادامه داد: فرد مال باخته در طی این مدت متوجه شده است مبلغی از حساب بانکی وی برداشته شده و طی مراجعه حضوری به پلیس فتا مدعی شد که مبلغ ۷میلیارد و 560 میلیون ریال بصورت اینترنتی وغیر مجاز از حساب ریالی وی برداشت شده است.

وی با اشاره به حساسیت موضوع ومبلغ بالای برداشت شده از حساب این تبعه خارجی افزود: در همین راستا با شکایت فرد مالباخته و با بررسی پرینت های حساب وی مشخص شد برداشت های انجام شده بصورت ۱۴ تراکنش از طریق درگاه اینترنتی پرداخت یکی از شرکت های مجری تراکنش های مالی بوده است.

سردار آزادی تصریح کرد: با اقدامات تخصصی پلیس فتا، عامل برداشت کننده غیر مجاز که اهل و ساکن شهرستان سنندج بود، شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی طی یک عملیات دستگیر شد.

فرمانده انتظامی کردستان در پایان عنوان داشت: متهم پس از انتقال به پلیس فتا، ابتدا منکر بزه انتسابی شد ولی در مواجه با مستندات ارائه شده به جرم خود اعتراف و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد./

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون