نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/30      10:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:89


نسخه چاپی
همه باید قدردان امنیت وتامین کنندگان آن در جامعه باشیم
گروه استان ها – کردستان – نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه امنیت بهترین سرمایه جامعه است ، گفت : همه باید قدردان امنیت وتامین کنندگان امنیت جامعه باشیم.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سیدمحمد حسینی شاهرودی" در دیدار با سردار "علی آزادی" فرمانده انتظامی و دیگر مسئولان استان کردستان،  با بیان اینکه امنیت ایران اسلامی در هیچ نظام دیگری وجود ندارد، اظهار کرد : قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران امروز در صدرکشورهای منطقه قرار دارد.

وی گفت : با این اقتدار وتوانمندی دفاعی ، استکبار جهانی ودشمنان این نظام به خوبی پی به قدرت و توان نظامی ایران برده و از آن می هراسند.

نماینده ولی فقیه دراستان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه استکبار جهانی در تفکرات غلط خود می خواست القاء کند که دین به سیاست ارتباطی ندارد ، گفت: : ایران اسلامی این مقوله مهم که دین و سیاست هرگز از هم جدا نیستند ترویج و آن را به کشورهای منطقه نیز آموزش و راه و روش آن را نشان داد.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه ما می بایست به کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخار کنیم ، تصریح کرد : ابرقدرت های استکباری و نوکران دست پروده آنان در مقابل اقتدار ایران اسلامی زانو زده و به این باور رسیدند که ایران قدرت اول منطقه است.

وی با اشاره به اینکه امروز به برکت نظام اسلامی، منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و بصیرت مردم ولایتمدار شاهد شکست مفتضحانه توطئه های مختلف دشمنان هستیم ، بیان داشت : در 22 بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم انقلابی بار دیگر با حضور حماسی خودبا شهدا و امام شهدا میثاق دوباره بستند و تمامی توطئه ها ودسیسه های دشمنان را نقش برآب کردند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این 40 دهه اشاره و خاطر نشان کرد : خدمت به مردم با بصیرت ایران اسلامی به عنوان صاحبان اصلی نظام یک افتخار بزرگی است که همه ما باید از این افتخار بهره ببریم .

آیت الله حسینی شاهرودی با اشاره به امنیت پایدار در کشور ایران اسلامی که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آمده، گفت : این احساس امنیت با تلاش پلیس و نیروهای امنیتی به ثمر رسیده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه مشارکت مردم رکن اصلی تولید امنیت در جامعه است، خاطر نشان کرد:  همه ما می بایست قدردان امنیت و تامین کنندگان امنیت جامعه  باشیم و با جان و دل از آنان حمایت و پشتیبانی کنیم .

در ادامه این جلسه، سردار "علی آزادی" با اشاره به وضعیت امنیتی مطلوب استان کردستان، گفت: آمارها حاکی از ارتقاء شاخص های امنیتی در استان است.

فرمانده انتظامی استان کردستان با تقدیر از تعامل و همکاری کلیه نهادها و دستگاه های امنیتی در راستای تامین امنیت، تصریح کرد: امنیت محصول همکاری همه سازمان ها، نهادها و اقشار مختلف مردم است و نیروی انتظامی به عنوان محور تامین امنیت جامعه به تقویت این تعاملات تاکید دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون