نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/30      13:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1134


نسخه چاپی
افسر پلیس راهور کیش جان راننده را از مرگ حتمی نجات داد
گروه استان ها - کیش - مامور پلیس راهور کیش با اقدام به موقع در خدمت رسانی به راننده بیمار موجب پیشگیری از حوادث احتمالی شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، روز یکشنبه حین گشت زنی و نظارت بر ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در سطح جزیره یکی از ماموران راهور متوجه بدحالی راننده در میدان امیرکبیر می‌شود مأمور راهور پس از اطمینان از وضعیت نامطلوب جسمانی بیمار بلافاصله با اورژانس کیش تماس می گیرد و بیمار را از خودرو پیاده می‌کند تا در معرض هوای تازه قرار گیرد٬ با حضور اورژانس در محل٬ راننده خودرو به بیمارستان منتقل می شود.

اقدام به موقع و خداپسندانه ستوانیکم رحمان جعفری کوتنایی٬ مامور وظیفه شناس پلیس کیش که سبب نجات جان راننده و جلوگیری از بروز وقایع احتمالی شد٬ از نظر شهروندان نکته بین جزیره دور نماند و کلیپ این اقدام در فضای مجازی به صورت گسترده منتشرشد.

* رفتار مهربانانه پلیس از عوامل مهم در جلب اعتماد مردم است

سرهنگ "علی اصغر جمالی "فرمانده انتظامی ویژه کیش در دیدار با مامور وظیفه شناس پلیس راهور گفت: یکی از عوامل مهم در جلب اعتماد مردم نسبت به پلیس٬ معنویت حقیقی و کار برای خدا، رفتار مهربانانه پلیس با مردم در عین اقتدار، کارآمدی و توانمندی پلیس در انجام وظایف و ایجاد امنیت است.

وی اقدام این مامور را جوانمردانه دانست و گفت: بر من واجب است از این اقدام ماندگار تقدیر و تشکر کنم.

برپایه این گزارش٬ فرمانده انتظامی ویژه کیش با اهدای لوح و هدیه از این مامور وظیفه شناس تقدیر کرد.

گفتنی است٬ طی اعلام اورژانس راننده بر اثر عارضه قلبی در حال سکته بوده و اقدام پلیس بسیار به موقع ومانع ازحادثه جانی احتمالی برای این فرد شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون