نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/1      11:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:306


نسخه چاپی
کشف میلیاردی کالای قاچاق از یک اتوبوس
گروه استان ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از کشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق و دستگیری یک قاچاقچی در محور "اندیمشک – خرم آباد"خبر داد.

سردار "حیدر عباس زاده" در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: ماموران ایست و بازرسی پل زال شهرستان انديمشک با تشدید کنترل خودروهای در حال عبور، به یک دستگاه اتوبوس که در حال تردد در محور "اندیمشک – خرم آباد" بود مشکوک شده و طبق مقررات آن را متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی 12 دستگاه تلويزيون، 6 عدد ماشین لباسشویی، یک عدد جاروبرقی و 200 کیلوگرم مغز بادام قاچاق فاقد هر گونه مجوز گمرکي کشف شد.

سردار عباس زاده با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد کرده اند، اذعان کرد: در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پايان با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی" خاطرنشان کرد: عملکرد قاچاقچيان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلي را مورد هدف قرار مي دهد، از اینرو تلاش پليس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادي با قوت بیش از پیش ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون