نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/1      11:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:301


نسخه چاپی
کشف یک تن و 800 کیلو موادمخدر در کرمان
گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح پاک سازی مناطق جرم خیز جنوب و شرق استان گفت:در این طرح بیش از یک تن و 800 کیلوگرم انواع موادمخدر در عملیات های پلیس 11 شهرستان کشف شد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار" بنی اسدی فر"  در نشست خبری مراسم اختتامیه طرح عملیات مشترک پاک سازی مناطق آلوده و جرم خیز جنوب و شرق استان در جیرفت گفت: این طرح طی2 مرحله در جنوب و شرق استان کرمان اجرا شد که دستاورد‌های۶ روزه اجرای این رزمایش به اهداف مورد نظر نزدیک بودند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: انتخاب زمان این عملیات به خاطر نزدیک شدن به ایام نوروز و سال جدید و آمادگی ۱۱ شهرستان جنوب و شرق استان کرمان برای ایجاد یک بستر آرام برای مردم و گردشگران داخلی و خارجی است.

  وی تصریح کرد: خیلی از دستاورد‌های این طرح طی اقدامات پیچیده و با اعزام 150تیم تخصصی به مناطق جنوب و شرق به دست آمدند که حاصل این کشفیات و دستگیری ها در سبد ارتقاء امنیت استان قرار می گیرند.

فرمانده انتظامی استان گفت:۷۰ درصد آمار جرایم خشن مربوط به جنوب و شرق استان است و می‌طلبد که در حوزه پیشگیری تمرکز بیشتری داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه اجرای ماموریت‌های این طرح با رعایت حقوق شهروندی و تکریم مردم انجام شد در تشریح  دستاورد‌های این طرح بیان داشت: بیش از یک تن و800 کیلو انواع موادمخدر در ۱۱ شهرستان کشف و دربخش تخلفات رانندگی۱۱ هزارو ۹۰۰ فقره برخورد قانونی انجام شد.

سردار بنی اسدی فر تصریح کرد: دستگیری و شناسایی 16 قاتل فراری، کشف بیش از ۴۱۰ فقره سرقت، توقیف ۱۲۹ وسیله نقلیه تحت تعقیب مقامات قضائی و کشف۱۵۴ هزار لیتر سوخت قاچاق از دستاوردهای  این عملیات بودند.

وی با قدردانی از فرماندهان و کارکنان انتظامی و همچنین اصحاب رسانه و معاونت‌های اجتماعی یادآور شد: علت اصلی این جرایم باید بررسی شود و بسترهای مناسب برای رونق اقتصادی مردم برنامه‌ریزی و اجرایی شوند.

فرمانده انتظامی استان کرمان یادآور شد: مردم خطه جنوب و شرق استان بسیار خونگرم و به حداقل‌ها قانع هستند و به طور کل مردم ما، ولایت‌مداری خود را به نظام و جمهوری اسلامی ثابت کردند و می‌طلبد مسئولان نیز دین خود را به مردم ادا کنند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون