نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/4      8:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:212


نسخه چاپی
کشف151 کیلو تریاک در پایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف 151 کیلو و 800 گرم تریاک از خودروی متهمان در بزرگراه قم – تهران خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " محمد بخشنده " اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر از فعالیت مجرمانه فردی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که این متهم با همکاری همدستش قصد دارد با یک دستگاه خودروی سواری زانتیا محموله ای مواد مخدر از استان های جنوبی کشور حریداری و پس از بارگیری آن را به شهر تهران منتقل کند، از این رو کارهای اطلاعاتی برای شناسایی مسیر حرکت خودروی متهمان انجام شد.

سرهنگ بخشنده عنوان داشت: با ورود خودروی متهم ، به بزرگراه قم – تهران ماموران این پایگاه خودوری موصوف را تحت مراقبت قرار دادند و پس از مدتی تعقیب، ماموران فرمان توقف دادند ولی متهمان به محض مشاهده ماموران در نزدیکی خود، بلافاصله بدون توجه به فرمان پلیس  با سرعت بالایی از محل گریختند.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از مدتی تعقیب و گریز، ماموران برای توقف خودرو چند تیز هوایی شلیک و موفق به توقف خودروی سواری می شوند و ضمن دستگیری راننده و سرنشین آن، خودرو را مورد بازرسی قرار می دهند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو 151 کیلو و 800 گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف و متهم برای تحقیقات تکمیلی به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شد.

سرهنگ بخشنده در پایان با قدردانی از اهتمام و تلاش همکاران در ماموریت های پلیسی، گفت: شهروندان می توانند اخبار خود در خصوص قاچاق مواد مخدر و عاملان توزیع و خرده فروشان را از طریق سامانه 110 به این پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون