نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/4      10:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:120


نسخه چاپی
انهدام باند قاچاق با یک تن و 626کیلو مواد افیونی
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-فرمانده انتظامی استان از انهدام باند قاچاق و کشف یک تن و 626 کیلو مواد افیونی در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان "سیب و سوران" خبر داد.

سردار"محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران انتظامی شهرستان "سیب و سوران "با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "سراوان"یک باند قاچاق مواد مخدر که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی را از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران در قالب چند تیم پوششی و رصد مستمر منطقه، سرانجام ظهر روز گذشته مسير تردد قاچاقچيان را شناسایی و با اجراي کمين در مسير عبور آنها، خودرو وانت حامل مواد مخدر را شناسایی و در يک درگيري مسلحانه آن را متوقف کردند.

سردار قنبری تصریح کرد: در اين درگيري مسلحانه تکاوران پلیس که ساعتي به طول انجاميد 2 تن از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از خودرو وانت، 938 کیلو  و 35گرم تریاک، 229کیلو و 350گرم هروئین، 458کیلو و 905گرم حشیش، یک قبضه سلاح گرینف به همراه 10 فشنگ جنگی، یک قبضه کلاش به همراه یک تیغه خشاب حاوی ۱۴فشنگ جنگی و یک قبضه کلت کمری به همراه 5 فشنگ جنگی کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر یک دستگاه پژو 405 را که به عنوان راه پاک کن محموله مواد را هدایت می کرد را در همان محدوده توقیف کردند.

وی با تقدیر از تلاش ماموران انتظامی شهرستان سیب و سوران و سراوان در انهدام این باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتي و حضور کامل در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد قانون شکنان و قاچاقچيان به اهداف پليد خود دست پيدا کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون