نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/4      11:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:515


نسخه چاپی
كشف بیش از 185 کیلو موادمخدر در تعقيب و گريز مسلحانه
گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده انتظامي استان از كشف محموله ترياك به وزن 185 كيلو و 300 گرم در تعقيب و گريز مسلحانه يك سوداگر مرك خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار" محمد كاظم تقوي" در تشريح اين خبر گفت: جان بركفان مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوي در اقدامي اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق یک محموله موادمخدر از استان هاي جنوبي كشور به مقصد مشهد دست يافتند.

وي افزود: با كسب اين اطلاعات و ردزني هاي گسترده اطلاعاتي، خودروي حامل موادمخدر به طور پوششي تحت كنترل قرار گرفت و تيم هاي مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر استان در عملياتي هماهنگ با فرماندهي انتظامي شهرستان بجستان خودروي پژو405 حامل موادافيوني را در نقطه كمين خود به دام انداختند.

سردار تقوي گفت: راننده خودروي پژو405 كه خود را در محاصره پليس مي ديد ناگهان تغيير مسير داد و با سرعت زياد در كوير متواري شد كه ماموران انتظامي با استفاده از قانون به كارگيري سلاح اقدام به تيراندازي كرده و سوداگر مرگ به ضرب گلوله مامور قانون زخمي شد.

فرمانده انتظامي خراسان رضوي گفت: با توقف این خودرو سواري و دستگيري سوداگر مرگ 185 كيلو و 300 گرم ترياك كشف و متهم به مراكز درماني انتقال يافت.

وي اظهار داشت: تحقيقات در اين رابطه براي شناسايي و دستگيري ديگر افراد مرتبط با اين پرونده ادامه دارد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون