نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/4      11:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:164


نسخه چاپی
حادثه رانندگی با یک کشته و 3 مصدوم در شهرستان "نور"
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو در یک حادثه رانندگی با یک کشته و 3 مصدوم خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور روستایی "تسبیح کلا" در شهرستان نور بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی "بنفشه ده" به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد 2 دستگاه خودروی پژو 405 به وقوع پیوست، یکی از این خودروها با 4 سرنشین واژگون شد.

سرهنگ قدمی، خاطر نشان کرد: بر اثر این حادثه یکی از سرنشینان خودروی واژگون شده در دم جان باخت و سرنشینان دیگر آن مصدوم شدند.

وی با اشاره به اینکه مصدومان این حادثه توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند، اظهار داشت: علت حادثه در دست بررسی است.

رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو است به کلیه رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن نمایش فرهنگ اجتماعی خود ضريب ايمني را بالا برده تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون