نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/4      17:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:358


نسخه چاپی
خدمت مقدس سربازی تجربه ای مفید برای مراحل بعدي زندگي
گروه اجتماعی_ سرباز نمونه فرماندهی انتظامی استان اصفهان، خدمت مقدس سربازی را مرحله ای سازنده و مفید برای زندگی هر انسانی عنوان کرد.

ستوانیکم وظیفه دکتر "احسان دهقانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : اولین بار در سال 1390 با مدرک دکتری عمومی پزشکی به خدمت مقدس سربازی اعزام و پس از 10 ماه خدمت در مقطع دکتری تخصصی  قبول شدم و پس از پایان دوره دکترای تخصصی مجدداً از تیرماه  امسال به خدمت مقدس سربازی مشغول شدم.

وی که  هم اکنون در بخش نظارت بر بهداشت مواد غذایی و طبخ غذای یگان های استان اصفهان مشغول به خدمت رسانی است گفت: امیدورام بتوانم در دوران کوتاه سربازی، خدمتی هر چند ناچیز به کارکنان زحمت کش پلیس ارائه کنم .

سرباز نمونه فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: کارکنان نیروی انتظامی افرادی بسیار متدین و صبور هستند و من به عنوان یک سرباز سعی می کنم از خصوصیات اخلاقی آنان  در مراحل بعدی زندگی خود الگو بگیرم .

دهقانی، خدمت مقدس سربازی را یک مرحله سازنده و تاثیر گذار برای دیگر مراحل زندگی دانست و اظهار داشت: همیشه تلاش کرده ام خالصانه در این مدت کوتاه سربازی فعالیت کنم.

  سرباز نمونه فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: از جوانان عزیز کشورم می خواهم که به دوران سربازی به عنوان دوران هدر رفت عمر خود نگاه نکنند و با عشق و علاقه  برای خدمت بیایند.

وی افزود:خدمت سربازی یک دانشگاه است و انسان در این دوران آموزش های فراوانی را فرا می گیرد و پس از پایان این دوران به فردی مفید برای جامعه تبدیل می شود.

دهقانی،  در خاتمه با بیان اینکه خدمت مقدس سربازی  جزو یکی از مراحل ممتاز زندگی هر مردی به شمار می آید اظهار داشت: به همه سربازان وظیفه هم توصیه می کنم در دوران خدمت خود سعی کنند تا مسئولیت پذیری ، احترام متقابل به دیگران و رعایت حقوق شهروندی را فرا گرفته و در زندگی آینده خود بکار ببندند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون