نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/5      15:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:240


نسخه چاپی
کشف202 تن مواد افیونی در استان سیستان و بلوچستان/90 درصد جرایم ریشه در مواد مخدر دارد
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- سردار" محمد قنبری" در سیزدهمین کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر از کشف202 تن مواد افیونی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سیزدهمن کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با حضور سردار" ناصر اصلانی" معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل نهاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری ، سردار" محمدمسعود زاهدیان" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و سردار"محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان و جمعی دیگر از مسئولان استانی در سالن اجتماعات ستاد انتظامی استان برگزار شد.

سردار "محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضران در جلسه، گزارشی از عملکرد مجموعه انتظامی استان ارائه کرد و گفت: خوشبختانه با تلاش کارکنان انتظامی، مرزبانی و دیگر دستگاه های امنیتی استان از ابتدای سال جاری تاکنون 202 تن انواع مواد مخدر کشفیات داشته ایم .

وی بیان داشت:  120 تن از این کشفیات مواد مخدر توسط ماموران انتظامی استان صورت گرفته که نشانگر رشد 10 درصدی این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده است.

سردار قنبری افزود: با توجه به تجربه خدمت در این استان می توان گفت که بیش از 90 درصد جرایم بویژه در حوزه جرایم خشن، قتل ها و سرقت های مسلحانه و گروگانگیری ها ریشه در پدیده شوم مواد مخدر دارد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: مقابله با پدیده شوم مواد مخدر و مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر نیازمند عزم همگانی تمامی دستگاه های اجرایی و امنیتی دارد تا در این عرصه مبارزه را از شهرها و عقبه مرز به مرزها منتقل کنیم.

وی عنوان کرد: انسداد خلع های مرزی، تقویت ساختار نیروی انسانی، تقویت ناوگان خودرویی،  ایجاد پایگاه های عملیاتی مشترک بین دستگاه های امنیتی استان برای ماموریت های مشترک مبارزه با مواد مخدر، راه اندازی قرارگاه های عملیاتی ویژه مبارزه با مواد مخدر  می تواند گامی موثر در تحول بخشی و حرکت رو به جلو مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر داشته باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون