نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/5      16:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:174


نسخه چاپی
کشف 40 ميليارد ريال لوازم چاه هاي نفت در "اهواز"
گروه استان ها_ خوزستان _ فرمانده انتظامی استان از کشف انبار دپوی لوازم چاه هاي نفت به ارزش 40 میلیارد ریال در شهرستان "اهواز" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و تمرکز بر کشف انبارهای دپو کالا، ماموران پلیس آگاهی استان با رصد اطلاعاتی شبانه روزی یک انبار بزرگ دپو لوازم قاچاق چاه های نفت را در شهرستان "اهواز" شناسایی و موضوع به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با انجام اقدامات تخصصی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی اکیپی از ماموران مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی استان به محل اعزام و در بازرسی به عمل آمده 694 دستگاه کپسول تنفسی، شیرآلات و سیلندر تنفسی چاه های نفت فاقدمجوز گمرکی کشف شد.

سردار عباس زاده با اشاره به دستگيري یک متهم در این رابطه، تصريح کرد: کارشناسان ارزش لوازم کشف شده را بالغ بر 40 ميليارد ريال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با بيان اينکه عملکرد قاچاقچيان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلي را مورد هدف قرار مي دهد، خاطرنشان کرد: تلاش پليس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادي با قوت ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون