نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/7      12:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:184


نسخه چاپی
کشف بیش از 14 تن مواد افیونی در گلستان
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 14 تن و 700 کیلوگرم انواع موادمخدر از ابتدای سال جاری تا کنون در سطح استان گلستان خبر داد.
 

سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  مبارزه با سوداگران مرگ را یکی از اولویت های مهم ناجا برشمرد و گفت: با اشراف اطلاعاتی و تلاش های بی وقفه پلیس در سطح استان، از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 14 تن و 725 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

وی با بیان اینکه این میزان از کشفیات موادمخدر در سالیان گذشته بی نظیر بوده است، خاطرنشان کرد: بیش از 9 تن و 895 کیلوگرم تریاک و بیش از 2 تن و 438 کیلوگرم حشیش طی این مدت کشف که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 100 درصد افزایش را نشان می دهد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف یک تن و 750 کیلوگرم مرفین در این بازه زمانی، افزود: در این راستا 102 قاچاقچی و بیش از4 هزار و 400 خرده فروش مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان بیان کرد: با تلاش ماموران انتظامی استان و در جهت زیبا سازی سطح شهر ها، بیش از 5 هزار و 500 معتاد متجاهر و پرخطر از سطح معابر و پارک ها جمع آوری و تحویل کمپ های ترک اعتیاد شدند.

سردار جاویدان با اشاره به انهدام 33 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان گفت: پلیس گلستان در جهت حراست از امنیت و آرامش مردم با توان تلاش کرده و با اقتدار و برابر قانون با هنجارشکنان و سوداگران مرگ برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون