نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/7      14:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205


نسخه چاپی
میلیونر شدن مرد آمریکایی پس از 39 سال حبس
گروه بین الملل- مقامات کالیفرنیا، 21 میلیون دلار برای مردی که 39 سال به خاطر قتل به اشتباه زندانی شده بود، پرداخت خواهد کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از اسپوتنیک؛ مقامات شهر سمی والی در کالیفرنیا 21 میلیون دلار برای مردی که 39 سال به خاطر قتل به اشتباه زندانی شده بود، پرداخت خواهد کرد. 

"کریگ کالی" در سال 1978 متهم به قتل زن و پسر چهار ساله خود شد. وی در اوایل ماه نوامبر سال 2017 آزاد شد. در زمان آزادی او 70 ساله بود.

مقامات شهر سمی ویل در بیانیه ای اظهار داشتند که با کالی توافق کردند که 21 میلیون دلار به او بدهند. 

به نقل از بیانیه پلیس، کمپینی برای حمایت از کالی، توسط کسانی که به بی گناهی وی اعتقاد داشتند برگزار شد و این پرونده دوباره بررسی که در نهایت او بی گناه اعلام شد. حکم تبرئه وی توسط فرماندار (جری براون) اعلام شده است. 

پیش از این در خبرها امده بود که، در یکی از شهرهای آمریکا در ایالت ویسکنسی یکی از ساکنان که در دادگاه طی محاکمه ای از موارد آزادی وی ننوشیدن الکل بود در یخچال مغازه ای از نوشیدنی های الکلی زندانی شد.

مردی به نام جرمی ون ارت به مغازه ای بنام "کویک تریپ" نیمه شب "هنگامی که فروش نوشابه های الکلی ممنوع است" مراجعه کرد. و به هنگام ورود به داخل یخچال هایی که در آنها مشروبات الکلی وجود داشت این مغازه تعطیل شد و وی تا هنگامی که اولین مشتری در ساعت 6 صبح به مغازه مراجعه کند در آن یخچال ماند. دمای این یخچال ها صفر درجه بود و تا صبح او تعدادی از مشروبات الکلی را نوشیده و تعدادی را به علت افتادن بروی آنها شکسته بود. پلیس گفته این اولین اتفاقی است که کسی داخل مغازه گیر افتاده و هیچ اقدامی برای بیرون آمدن انجام نداده است.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون