نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/7      19:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:229


نسخه چاپی
حبس دو دانشجوی خارجی دانشگاه تهران کذب است

گروه ناجا- رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت گفت: دو دانشجوی خارجی که در حال تبدیل ارز دستگیر شده بودند پس از رفع اتهام، آزاد شدند و در حبس نیستند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ چهارشنبه هفته گذشته خبری به نقل از رئیس دانشگاه تهران در خبرگزاری ایسنا منتشر شد مبنی بر این که دو دانشجوی خارجی دانشگاه تهران برای تبدیل ۲ هزار دلار ارز به ریال به میدان فردوسی مراجعه می‌کنند که از سوی پلیس به جرم اخلال در نظام ارزی دستگیر و روانه زندان می‌شوند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت در خصوص دستگیری این دو دانشجوی خارجی دانشگاه تهران، گفت: روز چهارشنبه هفته گذشته دو نفر غیر ایرانی در حال تبدیل ارز به ریال در میدان فرودسی بودند که از سوی ماموران مستقر در محل، به پلیس آگاهی تهران بزرگ هدایت شدند و پس از مشخص شدن هویت آنان و ارتباط گیری با دانشگاه تهران و رفع سوء ظن از آنان، هر دو دانشجو آزاد شدند. بنابراین خبر زندانی شدن آن دو دانشجوی خارجی دانشگاه تهران، صحت ندارد.

سرهنگ بابک نمک شناس اضافه کرد: براساس تصمیم مسئولان و اعلام پلیس، هرگونه خرید و فروش ارز باید از طریق صرافی های مجاز صورت پذیرد در غیر این صورت امری غیرقانونی است و پلیس وظیفه برخورد با آن را دارد.

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون