نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/8      15:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:980


نسخه چاپی
سارقان منازل دزفول دستگیر شدند
گروه استان ها_ خوزستان_ سرپرست فرماندهی انتظامی دزفول از دستگیری اعضای باند سارقان منزل با 21 فقره سرقت و کشف تعداد زیادی اموال سرقتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حسین عیدی" با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با اقدامات تخصصی و با استفاده از شگرد های پلیسی اعضای باند 5 نفره سارقان را در این رابطه شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ عیدی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اموال مسروقه از قبیل طلا و زیور آلات، 2 دستگاه لپ تاپ، یک دوربین شکاری، 2 تلویزیون، یک گاوصندوق به همراه یک کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و در این رابطه 4 دستگاه خودروی سواری و 4  موتور سیکلت استفاده شده در سرقت ها نیز توقیف شدند.

وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به 21 فقره سرقت از منازل سطح شهر دزفول اعتراف کردند، بیان داشت: در تحقیقات تکمیلی به عمل آمده ۱۱ مالخر نیز در این رابطه شناسایی و دستگیر شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول در خاتمه با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضائی و تحویل اموال مکشوفه به مال باختگان که تقدیر آنان را در پی داشت، به شهروندان توصیه کرد: با توجه به نزدیکی ایام پایانی سال در صورت مشاهده افراد مشکوک در اطراف منزل سریعا مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون