نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/8      15:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:105


نسخه چاپی
پلمب کارگاه تولید مواد محترقه در تبریز/کشف 2 میلیون عدد موادمحترقه
گروه استان ها- آذربایجان شرقی -رئیس پلیس آگاهی استان از پلمب یک کارگاه تولید مواد محترقه و کشف 2 میلیون عدد موادمحترقه خطر ناک در تبریز خبر داد.

سرهنگ"صابر عباس زاده"در گفت و گوی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت: ماموران پلیس آگاهی استان در اجرای طرح مبارزه با تهیه و توزیع مواد محترقه و با اشراف اطلاعاتی از فعالیت تعدادی افراد سود جو  که در یکی از مناطق حاشیه شهر تبریز به صورت زیر زمینی در امر تهیه و تولید مواد محترقه فعالیت داشتند مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود:ماموران در یک عملیات منسجم در بازرسی از کارگاه تولید مواد محترقه تعداد 2 میلیون عدد انواع مواد محترقه دست ساز خطرناک و آماده برای عرضه در بازار را کشف کردند.

این مقام انتظامی با بیان  اینکه در این رابطه 3 متهم دستگیر شده است، افزود: اقلام مکشوفه دارای قدرت انفجار بالا و غیر قابل  مهار بوده و مواد اولیه  اقلام مکشوفه شامل 90 کیلو باروت و مواد آتش زا می باشد.

وی گفت: متاسفانه تعدادی افراد فرصت طلب و سود جو به دنبال اجاره اماکن برخی شهروندان،به صورت مخفیانه اقدام به تهیه و نگهداری مواد محترقه در این اماکن می کنند، لذا به شهروندان توصیه می شود از واگذاری اماکن خود به افراد ناشناس خودداری کنند.

سرهنگ "عباس زاده" همچنین از شهروندان و والدین در خواست کرد: برای پیشگیری از حوادث چهار شنبه آخر سال ضمن همکاری با پلیس در ایجاد نظم و امنیت عمومی، والدین نیز بر رفتار فرزندان خود بویژه در گروه های دانش آموزی و نوجوانان و جوانان نظارت وکنترل داشته باشند تا از بروز حوادث تلخ و تلفات جلوگیری شود.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه پلیس همه روزه و به صورت شبانه روزی آماده جلوگیری از این حوادث است تا در ایام پایانی سال آسایش عمومی شهروندان را تامین کند،تاکید کرد: با هماهنگی مراجع قضائی قطعا با افراد مخل نظم و امنیت و افرادی که با حرکات غلط و با هدف سودجویی امنیت مردم را به مخاطره می اندازند برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون