نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/11      13:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:518


نسخه چاپی
تصادف مینی بوس با پیکان در" بوکان"
گروه استان ها – آذربایجان غربی – فرمانده پلیس راه استان از تصادف2 دستگاه خودروی مینی بوس و پیکان درمحور "بوکان - مهاباد" با 2 کشته و 4 مصدوم خبر داد.
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعیدی" گفت: برابر تماس شهروندان با سامانه فوریت های پلیسی 110مبنی بر یک مورد تصادف منجر به فوت در محور "بوکان - مهاباد" نرسیده به روستای شیخلر، بلافاصله عوامل پلیس به همراه گروه های امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

این مقام انتظامی افزود: پس از بررسی مشخص شد تصادف بین یک دستگاه خودروی پیکان و یک دستگاه مینی بوس اتفاق افتاده و در اثر آن راننده خودروی مینی بوس و یکی از سرنشینان خودروی پیکان به علت شدت جراحات وارده فوت و 4 نفر نیز مصدوم شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه مصدومان حادثه توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند اظهار داشت: بر اساس اعلام کارشناسان پلیس راه انحراف به چپ و عدم توجه به جلوی راننده خودروی پیکان دلیل این حادثه دلخراش بود.

فرمانده پلیس راه استان آذربایجان غربی در پایان خاطرنشان ساخت: سرعت غيرمجاز، سبقت در نقاط ممنوعه، انحراف به چپ، رانندگي در حال خستگي و خواب آلودگي، عدم رعايت حق تقدم و فاصله طولي ازجمله تخلفاتي هستند كه سلامتي راننده و همراهان را با خطرات جدي مواجه مي سازند و با توجه به روزهای پایانی سال و آغاز سفرهای نوروزی از رانندگان تقاضا داریم در رانندگی هوشياري، احتياط، دقت، صبر وحوصله و رعايت مقررات راهنمايي و رانندگي را مد نظرداشته باشند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون