نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/11      14:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:411


نسخه چاپی
2 کشته و 4 مجروح بر اثر واژگونی خودروی پراید در"قاین"
گروه استان ها- خراسان جنوبی- عصر روز گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور"قاین-گناباد" 2 نفر کشته و 4 تن مجروح و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سعید دادگر"جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی اظهار داشت: عصر روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی خودرو در محور اصلی قائن به گناباد بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان داشت: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک دستگاه سواری پراید سفید رنگ که از سمت قائن به گناباد با 6 سرنشین در حرکت بوده در کیلومتر 35 خضری به گناباد به دلیل نامعلومی واژگون شده که در این حادثه 2 نفر از سرنشینان خودرو جان باخته و 4 نفر دیگر مصدوم و روانه بیمارستان شده اند.

سرهنگ دادگر با اشاره به این که کارشناسان پلیس راه علت تصادف را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از طرف راننده پراید اعلام کردند؛ تصریح کرد: اجساد جان باختگان به سردخانه منتقل و خودرو نیز به پارکینگ دلالت داده شد.

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی تأکید کرد و افزود: در جاده های کویری به ازای هر 2 ساعت رانندگی حداقل 20 دقیقه استراحت ضروری است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون