نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/11      16:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:182


نسخه چاپی
کلاهبرداری با ترفند نظافت منازل و قالیشویی
گروه ناجا ـ معاون جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا به شهروندان در خصوص آگهی ها در قالب خدمات نظافت منزل و قالیشویی هشدار داد.

 

سرهنگ " محمدرضا اکبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن پایان سال، اکثر هموطنان نیازمند شست و شوی فرش و یا استفاده از افرادی برای نظافت منازل خود می باشند که همین امر باعث سوء استفاده کلاهبرداران و سودجویان از این شرایط شده است.

وی افزود: این افراد فرصت طلب با استفاده از تبلیغات در کوچه و خیابان و یا ارسال پیامک به تلفن همراه شهروندان در قالب نظافت منزل و قالیشویی در منازل شهروندان حاضر و با ترفندهای مختلف از آنان کلاهبرداری و یا سرقت می کنند.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا با هشدار به شهروندان تصریح کرد: به آگهی های مندرج در معابر عمومی، مجلات، مطبوعات و همچنین آگهی های تبلیغاتی دریافتی از طریق تلفن همراه و یا فضای مجازی در خصوص ارائه خدمات نظافت منزل و یا قالیشویی اطمینان نکنید.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست برای اطمینان از صحت تبلیغات به سایت اتحادیه قالیشویان مراجعه و در خصوص شناسایی مراکز مجاز دارای پروانه کسب اطلاع حاصل کنند.

سرهنگ اکبری با بیان اینکه از استفاده از افراد ناشناس و غریبه با عنوان نظافت منازل خودداری کنید، خاطرنشان کرد: هنگام به کارگیری افراد برای نظافت و ... منزل را به هیچ عنوان ترک نکرده و مراقب اشیاء و اموال قیمتی خود بوده و به درخواست های مشکوک و غیر معقول آنان توجه نکنید زیرا احتمال کلاهبرداری و یا سرقت اموال وجود دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون