نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/13      9:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:244


نسخه چاپی
کشف201کيلوگرم ترياک در"شهرضا"
گروه استان ها_اصفهان_ سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از كشف بیش از201كيلو ترياک در عملیات تعقیب و گریز پلیس خبرداد.
 

سرهنگ "غلامحسین صفری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با اعلام این خبر، گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یک سوداگر مرگ در حال انتقال محموله ای افیونی از جنوب کشور به مقصد اصفهان است، بررسی موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر "اصفهان" و شهرستان های "شهرضا"، "دهاقان" و "مبارکه" قرار گرفت.

وی بیان کرد: ماموران پلیس با ایجاد طرح ایست و بازرسی، سواری سمند این سوداگر مرگ را در محور"شهرضا- اصفهان" شناسایی و دستور ایست صادر کردند که راننده به دستور صادره توجهی نکرد و متواری شد که در یک عملیات تعقیب و گریز، خودرو را متوقف کردند.

این مقام انتظامی گفت: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی، 201 کیلو و 900 گرم تریاک که در صندوق عقب و زیر صندلی ها جاساز شده بود، کشف کردند.

سرهنگ صفری ادامه داد: در این رابطه، یک سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان در پایان خاطر نشان كرد: نيروي انتظامي با سوداگران مرگ و قاچاقچيان موادمخدر برخورد قاطع و قانوني خواهد كرد و اجازه فعاليت به آنان نخواهد داد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون