نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/13      11:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:351


نسخه چاپی
کشف 540 کیلو تریاک در عملیات تکاوران 115 رودبار جنوب
گروه استان ها– كرمان - فرمانده انتظامي استان از كشف 540 کيلو ترياك در عمليات شب گذشته ماموران یگان تکاوری 115 رودبار جنوب خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "رضا بنی اسدی فر" در تشريح اين خبر گفت: ماموران یگان تکاوری 115 رودبار جنوب حین کنترل خودرو های عبوری در محور روستای"پنگ شهر زهکلوت" به یک دستگاه خودرو وانت مزدا مشکوک  و به آن دستور ایست دادند.

وی تصريح كرد : قاچاقچیان به محض رویت ماموران اقدام به تیر اندازی به سمت خودروی پلیس کرده که خوشبختانه هیچ گونه آسیبی در پی نداشته و در ادامه ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به آتش به سمت خودروی مزدا کردند که با توجه به آتش سنگین پلیس راننده اقدام به خاموش کردن چراغ های خودرو کرده و با توجه به تاریکی هوا از دید ماموران خارج شده، که نهایتا پس از یک ساعت تعقیب و گریز خودرو مورد نظر متوقف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه قاچاقچیان با استفاده از تاریکی هوا متواری شده اند گفت: ماموران در بازرسی از خودرو مذکور، 540 کیلو ترياك کشف کردند. 

فرمانده انتظامی استان کرمان در خاتمه با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری قاچاقچیان از شهروندان خواست: براي كاهش تبعات اجتماعي ناشي از مصرف مواد مخدر، پليس را در دستگيري قاچاقچيان ياري كنند و هر گونه اخبار در اين باره را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون