نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/13      15:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:597


نسخه چاپی
نجات مادر و نوزاد با اقدام به موقع پلیس قزوین
گروه استان ها – قزوین- جانشین فرماندهی انتظامی استان از اقدام به موقع مرکز فوریت های پلیسی 110 در نجات جان مادر و نوزاد در شهرستان "آبیک" خبر داد.

سرهنگ " مهدی حاجیان" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: ساعت 06:55 صبح امروز در پی تماس مرکز فوریت های پزشکی 115 با پلیس 110 قزوین مبنی بر اینکه شهروندی حین درخواست کمک از اورژانس به یکباره تماس قطع و احتمال وقوع اتفاق و نیاز مبرم به اورژانس نیز متصور است، موضوع بلافاصه در دستور کار پلیس 110 قزوین قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی  شماره تماس فرد درخواست خدمات از اورژانس را در منطقه " قشلاق " شهرستان آبیک شناسایی و با اطلاع به مرکز فوریت های پزشکی شهرستان " نظر آباد " استان "البرز" بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

سرهنگ حاجیان بیان داشت: با حضور عوامل 115 در محل مشخص شد خانمی که برای وضع حمل قصد کمک از اورژانس را داشته حین تماس با شماره 115 در منزلش بیهوش و ارتباط قطع می شود و در حالی که مادر بیهوش و نوزاد به دنیا آمده بود بلافاصله اقدامات اورژانسی انجام و مادر و نوزاد تازه به دنیا آمده با توجه به داشتن شرایط نا مساعد جسمی به مراکز درمانی انتقال دادند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین در پایان تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش کادر پزشکی بیمارستان مادر و نوزاد از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون