نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/14      9:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:115


نسخه چاپی
افزایش تعاملات پلیس ایران و استرالیا/تسهیل و تسریع همکاری های آموزشی و عملیاتی فی مابین
گروه ناجا – رئیس پلیس بین الملل ناجا از تعمیق تعاملات پلیس ایران و استرالیا در چارچوب تفاهم نامه اولیه به بحث گذاشته شده، خبر داد و گفت: همکاری های آموزشی و عملیاتی تسهیل و تسریع می شود.

سردار "هادی شیرزاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در حاشیه دیدار با هیئت اعزامی کشور فدرال استرالیا  به سرپرستی دکتر "جفری شا"؛ مسئول کنترل قاچاق انسان و مهاجرت های غیرقانونی وزارت امور خارجه استرالیا و تنی چند از اعضای  دستگاه دیپلماسی آن کشور در هتل پردیس برگزار شد، گفت: این جلسه به منظور افزایش تعاملات پلیس بین دوکشور و همچنین برای تعمیق بخشیدن به روابط صورت گرفت.

وی خاطر نشان کرد:  در این جلسه چارچوب  تفاهم نامه اولیه بین پلیس ایران و استرالیا مورد بحث  و بررسی قرار گرفت و مقرر شد برای امضا در سیر مراحل قانونی قرار گیرد.

این مقام عالی انتظامی خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین موافقت شد همکاری های آموزشی  و عملیاتی مابین پلیس ایران و استرالیا طی ماه های آینده تسهیل و تسریع شود.

رئیس پلیس بین الملل ناجا خاطر نشان کرد: این هیئت به منظور تبادل اطلاعات ، تجربیات متقابل و بررسی نحوه همکاری در زمینه پیشگیری و مبارزه با قاچاق انسان و مهاجرت های غیرقانونی به ایران سفر کرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون