نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/14      11:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:327


نسخه چاپی
برگزاري اولين نشست انجمن خبرگان پليس بين الملل ناجا
گروه ناجا- اولين جلسه انجمن خبرگان پليس بين الملل با حضور روساي سابق و مديران فعلي پليس بين الملل نیروی انتظامی برگزار شد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در راستاي تجليل از بازنشستگان و پيشکسوتان پليس بين الملل ناجا و به مناسبت چهل سالگي انقلاب اسلامي و هشتادمين سالگرد تاسیس اينترپل تهران؛ اولین جلسه انجمن خبرگان این پلیس با حضور مديران سابق پليس بين الملل با هدف بهره برداري بهينه از نقطه نظرات، تجارب خدمتي و تبادل اطلاعات در راستاي تحقق اهداف سازماني برگزار شد.

سردار " هادی شیرزاد" رئيس پليس بين الملل ناجا ضمن تقدیر از زحمات و تلاش هاي رؤسا و مديران در به ثمر رسيدن اهداف کلان سازماني در حوزه بين‌الملل ، دستاوردهاي اخير پليس بين الملل، پيشرفت ها و موفقيت هاي اين حوزه و همچنين تصويب و ابلاغ سند راهبردي ناجا در حوزه بين الملل به عنوان نقشه راه اشاره کرد.

رئیس پلیس بین الملل ناجا به تغییر نام "اداره کل پليس بين الملل" به "پليس بين الملل"  و ابلاغ آن از سوي ستاد کل نيروهاي مسلح اشاره و  بر ضرورت ارتقاء ساختار سازماني این پليس، لزوم توسعه همکاري هاي بين المللي، اجرايي کردن  فرامين فرماندهي معظم کل قوا در خصوص حضور فعال در مجامع بين المللي و تلاش حداکثري برای کسب کرسي در سازمان هاي بين المللي به ويژه سازمان اينترپل تاکيد کرد.

در اين نشست، روساي سابق پليس بين الملل ضمن تحسين دستاوردهاي فعلي و به ثمر رسيدن تلاش ها و اقدامات پيشين، خلاصه اي از سوابق و عملکرد کاري خود را در زمان تصدي تشريح و در پايان تجارب عملي و کاربردي خود را ارائه و پيشنهاداتي  را در راستاي بهبود و توسعه عملکرد و کارايي این پلیس مطرح کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون