نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/14      13:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:466


نسخه چاپی
کشف 260 کیلو انواع موادمخدر و هلاكت یک سوداگر مرگ در زابل
گروه ناجا - جانشين مرزباني سيستان و بلوچستان گفت: در عملیات شب گذشته مرزبانان زابل، بیش از 260 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف ، 2 قاچاقچی دستگیر و یک سوداگر مرگ به هلاکت رسید.

 

سرهنگ "محمد ملاشاهي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهار داشت: مرزداران اين فرماندهي مستقر در يگان‌هاي مرزي تابعه با ايماني راسخ و چشماني بيدار، همواره به عنوان يك مانع مستحكم در برابر متجاوزان، اشرار و قاچاقچيان، موجب ثبات امنيت و آرامش در مرزهاي جنوب شرق كشور هستند.

وي ادامه داد: مأموران هنگ مرزي زابل، شب گذشته با اشراف اطلاعاتي از قصد قاچاقچيان براي ورود محموله مواد مخدر به داخل كشور مطلع شدند كه بلافاصله با اجراي كمين‌هاي هدفمند، مسيرهاي احتمالي تردد قاچاقچيان را به كنترل خود در آوردند.

جانشين مرزباني سيستان و بلوچستان افزود: مرزداران سرانجام پس از ساعتي كمين، با مشاهده قاچاقچيان بلافاصله وارد عمل شدند.

سرهنگ ملاشاهی تصریح کرد: مرزداران پس از رويارويي با سوداگران مرگ و بي توجهي آنها به فرمان ايست، با رعايت قانون به كارگيري سلاح و نیز واكنش سريع، توان رويارويي را از قاچاقچیان سلب كردند.

اين مقام انتظامی به هلاکت یک سوداگر مرگ و دستگیری 2 قاچاقچی، اشاره و بیان کرد: مرزبانان در اين عمليات، 163 كيلوگرم ترياك و 100 كيلوگرم حشيش، مجموعاً 263 كيلوگرم موادمخدر و مقاديري سلاح و مهمات كشف کردند.

جانشين مرزباني سيستان و بلوچستان در پايان ضمن تشكر از همكاري مرزنشينان منطقه، با بیان اینکه امروز مرزنشينان بيش از گذشته همراه و همسو با نيروهاي مرزباني هستند، گفت:  سوداگران مرگ، قاچاقچيان و متجاوزين بايد بدانند، مرزنشينان و مرزداران با وحدت و اعتقاد قلبي به حفظ حريم امنيتي مرزهاي جمهوري اسلامي ايران مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غيرقانوني در مرز مقابله و برخورد خواهند كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون