نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/14      13:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:136


نسخه چاپی
كشف 500 ميلياردی مواد اولیه ساخت عایق های رطوبتی و نهاده های دامی در دلیجان
گروه استان ها - مرکزی- فرمانده انتظامي استان از كشف 500 ميليارد ريال مواد اولیه ساخت عایق های رطوبتی و نهاده های دامی كه در 4 انبار واقع در شهرك هاي صنعتي اطراف شهرستان دليجان احتكار شده بود، خبر داد.

سردار" کیومرث عزیزی" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در بيان جزئيات اين خبر گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در برخورد با برهم زنندگان نظم اقتصادی و با دریافت خبری مبنی بر دپوی مواد اولیه ساخت عایق های رطوبتی و نهاده های دامی در4 انبار در شهرك هاي صنعتي اطراف شهرستان دليجان، تحقيقات نامحسوس پليس در اين زمينه آغاز شد.

وی ادامه داد: با پایان پذیرفتن تحقیقات میدانی پلیس، بلافاصله با كسب مجوز قضائي و با حضور نمايندگان تعزيرات حكومتي و اداره صنعت، معدن و تجارت، در بازرسي از انبارهای مذکور، 100 تن غلات مرغی، 251 تن فویل و 24 تن الیاف وارداتی، 100 تن پلي استر و 320 هزار مترمربع تی شو كه در اين انبارها احتكار شده بود، كشف و توقيف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به پلمب انبارها با حكم قضائي تصريح كرد: با توجه به اسناد و مدارك به دست آمده، 4 متهم اين پرونده براي برخورد قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند.

سردار عزیزی در پایان با بیان این که هدف محتکران از احتکار کالاهای اساسی، ارزاق و نیازمندی های عمومی شهروندان، چیزی جز ضربه زدن به اقتصاد کشور، منفعت طلبی و سوء استفاده از نیاز مصرف کنندگان نیست، از مردم خواست تا در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه، اطلاعات خود را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس گزارش كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون