نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/15      11:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:389


نسخه چاپی
ذبح و بسته بندی غیر بهداشتی گوشت مرغ در یک واحد مسکونی
گروه استان ها _ اصفهان _ فردی که به صورت غیر بهداشتی اقدام به ذبح و بسته بندی گوشت مرغ در واحد مسکونی خود و توزیع آن در بازار می کرد در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی استان دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "محمد حسن اسماعيلي" در تشريح اين خبر اظهار کرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان اصفهان در اجراي طرح ها و ماموریت های خود با تحقیقات علمی و رصد اطلاعاتی خود از بازار گوشت و مرغ، فردی که در زمینه بسته بندی و توزیع غیر بهداشتی گوشت مرغ اقدام می کرد را مورد شناسایی قرار دادند.

وی افزود: این فرد یک واحد مسکونی در حاشیه شهر اصفهان اجاره کرده و پس از تهیه مرغ به صورت کاملاً غیر بهداشتی آنها را ذبح و بسته بندی می کرد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان خاطر نشان کرد: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم با همکاري و مشارکت اداره بهداشت و دامپزشکي و با اخذ دستور مقام قضائي از محل مذکور بازرسی به عمل آوردند.

سرهنگ اسماعیلی بیان کرد: در نتیجه این عملیات یک هزار و 400 کیلوگرم گوشت مرغ که به صورت غير بهداشتي در حال بسته بندي بوده را کشف و از توزيع آن در بازارجلوگيري به عمل آوردند.

این مقام انتظامی با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با تهدیدکنندگان بهداشت و سلامت عمومی مردم اظهار داشت:نوسانات شديد بازار در حوزه برخي اقلام اساسي سبب شده تا افراد سودجو و فرصت طلب بدون در نظر گرفتن سلامت شهروندان از هر راهی به دنبال کسب منافع خود باشند که در این راستا از شهروندان تقاضا داریم گزارش های خود از اقدامات مجرمانه این گونه افراد را سریعاً از طریق شماره تلفن 110 به اطلاع پلیس برسانند تا در سریع ترین زمان ممکن با آن ها برخورد صورت گیرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون