نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/15      11:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:217


نسخه چاپی
توجه بر بیانیه "گام دوم انقلاب"؛ راهبرد همگانی باشد /انتصابات در ناجا بر مبنای " شایسته سالاری " و " جوان گرایی"
گروه ناجا – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به جایگاه بیانیه " گام دوم انقلاب "گفت: مقام معظم رهبری در این بیانیه ارزشمند توصیه و تأکیدات هفت گانه ای دارند که باید مورد توجه همگان و آحاد جامعه باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین"سید علیرضا ادیانی" در آیین تکریم و معارفه روسای سازمان وظیفه عمومی، راهور، فتا و معاون بهداد ناجا با اشاره به سخنان سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی در این مراسم اظهار داشت: صادقانه عرض می کنم که فرمایشات برادر عزیزمان سردار "اشتری" بسیار دقیق، علمی، اخلاقی، معنوی و راهبردی بود و اگر بنا به تأکیدات و تدابیر این فرمانده ولایی و انقلابی عمل کنیم قطعا موفق خواهیم بود.

وی ضمن تبریک مسئولیت جدید به سردار "تقی مهری" به عنوان رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا و سردار "سید کمال هادیانفر" به عنوان رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: با این دو برادر عزیز افتخار آشنایی دارم و هر دو آنها سال ها مجاهدانه و با روحیه تلاش کردند و ان شاء الله در آینده و در مسئولیت جدید نیز منشأ خیر و برکات باشند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی ادامه داد: جا دارد از تلاش های مجاهدانه و خالصانه برادر ولایی و با سابقه مان سردار "بهرام نوروزی" که از نیروهای ارزشی در نظام اسلامی هستند و در مسئولیت های مختلف ایفای نقش کرده اند نیز تشکر کنم همچنین همواره شاهد تلاش های سردار "سیدمحمدرضا سیداحمدیان" در معاونت بهداد بودیم که زحمات ایشان نیز جای قدردانی دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با تبریک مسئولیت جدید به سرهنگ " محمدرضا حسینی" به عنوان معاون بهداد ناجا عنوان کرد: ان شاء  الله همه ما قدردان فرصت های خدمتگزاری باشیم و از این توفیق نهایت بهره را ببریم.

وی ادامه داد: همواره شاهدیم که رویکرد فرمانده ناجا در انتصابات، "شایسته سالاری" و "جوان گرایی" است و وظیفه همه ما این است که قدردانی از حسن اعتماد سردار "اشتری" را در عمل نشان دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اهمیت و ارزش بیانیه "گام دوم انقلاب" مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: محور اساسی این بیانیه "خودسازی" ، "جامعه پردازی" و "تمدن سازی" است، از طرفی معظم له در این بیانیه ارزشمند توصیه و تأکیدات هفت گانه ای دارند که باید مورد توجه همگان و آحاد جامعه باشد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: توجه بر منویات و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موجب خیرات و برکات بسیار ارزشمندی برای کشور و مردمان عزیز جامعه مان می باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون