نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/15      12:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:383


نسخه چاپی
کشف 210 راس گوسفند قاچاق در رشتخوار
گروه استان ها_خراسان رضوي_ جانشين فرماندهی انتظامي شهرستان رشتخوار از كشف 210 راس گوسفند قاچاق و دستگيري 2 قاچاقچي احشام در این زمینه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" عباس عرب" در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی این فرماندهی حین كنترل خودروهاي عبوري محور رشتخوار- تربت حيدريه به يك دستگاه كاميون مشكوك و اين خودرو را به منظور بررسی بیشتر متوقف كردند.

وي افزود: ماموران پس از بررسی مدارک راننده در بازرسی از این كاميون 210 راس گوسفند فاقد مجوز اداره دامپزشکی، به ارزش 420 میلیون تومان را کشف کردند.

جانشين فرماندهی انتظامي شهرستان رشتخوار با اشاره به دستگیری 2 متهم در این زمینه، خاطرنشان كرد: متهمان دستگیر شده به مراجع قضائی معرفی و دام های کشف شده به قرنطینه دامپزشکی شهرستان منتقل شدند.

سرهنگ عرب بر استمرار اجراي طرح هاي انتظامي و كنترل محورهاي مواصلاتي با هماهنگي مراجع قضائي تاكيد كرد و گفت : قاچاق احشام علاوه بر پيامدهاي زيان بار اقتصادي احتمال انتقال بيماري هاي مشترك بين انسان و حيوان را نيز دارد كه از شهروندان انتظار داريم هرگونه اخبار در اين خصوص را به فوريت هاي پليسي 110 اطلاع رسانی کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون