نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/16      9:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:462


نسخه چاپی
مرزبانان؛حافظان غیور مرزهای کشور
گروه ناجا ـ فرمانده مرزبانی کشور گفت : مرزبانان غیور کشور از ارزش های انقلاب اسلامی و از مرزهای کشور مجاهدانه دفاع می کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در مراسم اخذ درجه و دانش آموختگی دوره ششم مرزبانی مرکز آموزش تخصصی ثامن الائمه (ع) مشهد اظهار داشت: چه زیباست زمانی که فردی خود را در کسوت سردوشی و یا اخذ درجه می بیند و ابتدای مسیر را با تلاوتی از آیات الهی شروع و نشان خدمت را با آیات الهی مزین می کند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم اعطای درجه در  میدان صبحگاه مقدس افزود: پیام این جمع این است که تا پای جان از انقلاب اسلامی و مرزهای آن دفاع کنیم. مرزبانان غیور از ارزش های انقلاب اسلامی و از مرزهای کشور جانانه  دفاع می کنند.

فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به وجود ناامنی ها در منطقه افزود: کشور ما در منطقه ای قرار گرفته که چشم بیگانگان به آن دوخته شده اما با انقلاب سال 57 و استقلال به وجود آمده اعلام کردیم که هیچ کشوری حق تجاوز به خاک کشور دیگر را ندارد و امروز پاسدار همین پیمان هستیم.

وی افزود: امروز نیروی انتظامی بر خود می بالد که در مرزها،روستاها و شهرها انجام وظیفه می کند و در کنار نیروی انتظامی،ارتش، سپاه، نیروهای امنیتی و سایر مسئولان حضور دارند که به مانند ید واحده در حال عبادت و خدمتگزاری اند.

سردار رضایی  با اشاره به اهمیت جایگاه ولایت فقیه عنوان کرد: از اینکه سرباز ولایت فقیه هستیم به خود افتخار می کنیم و توفیقی است که همه ما مطیع و سرباز ولایت باشیم، اگر شعار مرزبانی "من انقلابی هستم" است، یعنی من فدای رهبر و مجذوب ایشان هستم.

گفتنی است در پایان مراسم، از زحمات چند ساله سردار " پرویز یوسف پور" تقدیر و سرهنگ "محمدرضانایاب " به سمت فرمانده مرکز آموزش مرزبانی حضرت ثامن الائمه (ع) منصوب شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون