نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/16      10:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:183


نسخه چاپی
کشف بیش از 60 میلیارد پودر بدنسازی قاچاق در بندرعباس
گروه استان ها- هرمزگان- جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از کشف بیش از 6 میلیارد انواع داروی بدنسازی قاچاق در بندرعباس خبر داد.

سرهنگ "عباسعلی بهدانی فرد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان بندرعباس با انجام کار اطلاعاتی از تخلیه کالای قاچاق در یک باب منزل خالی از سکنه در یکی از روستاهای اطراف بندرعباس مطلع و بلا فاصله با تشکیل یک تیم به محل اعزام شدند.

وی افزود :ماموران پس شناسایی دقیق محل دپو قاچاق و با هماهنگی قضائی و با رعایت موازین شرعی و قانونی به محل وارد و یک دستگاه تریلی حامل بار قاچاق انواع دارو های مکمل نیروزای بدنسازی ، یک میلیون و 270 هزار نخ سیگار قاچاق و 3 دستگاه خودرو سواری که به عنوان اسکورت محموله قاچاق بودند شناسایی و توقیف کردند.

وی افزود : در بازرسی از یکی از خودرو های اسکورت 40 کیلو تریاک نیز کشف و خودروها به همراه محموله قاچاق مکشوفه به یگان منتقل که در این زمینه نیز 4 متهم دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری 4 متهم در این زمینه ،ارزش محموله های قاچاق کشف شده را برابر اعلام نظر کارشناسان بیش از 60 میلیارد ریال عنوان کرد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون