نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/16      10:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1023


نسخه چاپی
دستگیری عاملان آدم ربایی در "اهواز"
گروه استان ها –خوزستان – جانشین فرمانده انتظامی استان، گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان، عاملان آدم ربایی در شهرستان "اهواز" دستگیر شدند.

سرهنگ " سید محمد صالحی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی و تشکیل پرونده مبنی بر ربوده شدن همسرش و درخواست مبلغ 3 میلیارد ریال از سوی آدم ربایان، پرونده برای رسیدگی و پیگیری موضوع به اداره مبارزه با جرایم جنايي پليس آگاهی استان خوزستان ارجاع شد.

وی افزود: اقدامات و تحقيقات گسترده اي درخصوص یافتن نامبرده انجام تا اينكه از طریق شماره خودرویی که متهمان به وسیله آن اقدام به آدم ربایی کرده بودند، شناسایی و در نهایت عامل اصلی در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ صالحی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات کامل از نامبرده دریافتند که عامل اصلی آدم ربایی با کمک 2 نفر دیگر از همدستانش پس از ربودن فرد مذکور وی را در مخفیگاهشان به گروگان گرفته اند که مأموران پس از شناسایی مخفیگاه آنان به محل اختفای متهمان اعزام و در یک عمليات ضربتی، هر 2 متهم را دستگیر کرده و فرد ربوده شده را نجات دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه داد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های ماموران، ابتدا منكر مشاركت در آدم ربايي شدند اما در برابر بازجويي تکمیلی كارآگاهان به ناچار لب به اعتراف گشوده و اذعان داشتند که با توجه به مشکلات قبلی که با فرد ربوده شده داشتند، نقشه ربودن او را طراحی کردند.

به گفته سرهنگ صالحی، متهمان دستگير شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون