نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/16      10:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:116


نسخه چاپی
توفیف 141 راس دام غیرمجاز در خراسان شمالی
گروه استان ها- خراسان شمالی- رئیس پلیس آگاهی استان، گفت: روز گذشته 141 راس دام سبک و سنگین که به صورت غیر مجاز حمل شده بود، در استان کشف و توقیف شد.
 

سرهنگ "رضا عرب زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: شب گذشته یک دستگاه کامیون حامل 40 راس گوسفند در پلیس راه گرمه "جاجرم - میامی" توقیف شد.

سرهنگ عرب زاده با بیان اینکه این کامیون حامل دام غیرمجاز قصد خروج از استان را داشت که توسط ماموران پلیس راه توقیف شد، تصریح داشت: در این زمینه کامیون توقیف و 2 نفر نیز دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شدند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی همچنین با اشاره به کشف 101 راس دام غیرمجاز در استان در روز گذشته گفت: دیروز هم یک دستگاه کامیون حامل 92 راس دام سبک و یک دستگاه کامیون حامل 9 راس دام سنگین در بجنورد توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و توقیف شده است.

سرهنگ عرب زاده خاطر نشان کرد: رانندگان کامیون ها و 2 نفر دیگر از متهمان در این زمینه دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی این دام ها را 4 میلیارد و 470 میلیون ریال برآورد کردند، گفت: برای جلوگیری از خروج غیرمجاز و قاچاق دام، نظارت ها و بررسی های ماموران انتظامی در چند ماه گذشته تشدید شده و تردد خودروهای حامل دام، در محورهای اصلی و فرعی استان زیر نظر پلیس است.

رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: از رانندگان انتظار می رود مجوزهای لازم برای حمل دام را به همراه داشته باشند زیرا حمل دام بدون مجوز خلاف است و با آن برخورد می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون