نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/16      10:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:172


نسخه چاپی
برخورد 2 دستگاه سواری پراید با تراکتور حادثه آفرید
گروه استان ها –خراسان رضوی – جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان "کلات" گفت: بر اثر برخورد 2 دستگاه سواری پراید با یک دستگاه تراکتور در محور "کلات- درگز" 2 نفر فوت و 6 نفر دیگر مصدوم شدند.

سرهنگ "حسین نوباغی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این حادثه، اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور "کلات- درگز" بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

اين مقام انتظامي با بیان اینکه در بررسي هاي اوليه مشخص شد، 2 دستگاه سواری پراید 131 و 132 و یک دستگاه تراکتور باهم برخورد کرده و در این حادثه 2 سرنشین خودروی پراید 132 در دم فوت و راننده و 5 سرنشین خودروی پراید 131 مصدوم می شدند، افزود: مصدومان حادثه بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کلات با اشاره به اینکه کارشناس پليس راه، علت اين حادثه را بی احتیاطی و تخطی از سرعت مطمئنه و تغییر مسیر ناگهانی از سوي راننده سواری پراید 132 اعلام کرده از شهروندان خواست که با رعایت قانون و مقررات راهنمایی و رانندگی از وقوع این گونه حوادث دلخراش جلوگیری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون