نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/16      10:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:160


نسخه چاپی
ایست پلیس میامی به محموله گوشت قاچاق
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان از کشف محموله 2 هزار و 200 کیلویی گوشت قرمز قاچاق به ارزشی بالغ بر دو میلیارد ريال توسط ماموران پلیس میامی خبرداد.

سردار "روح الامین قاسمی" به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: برخورد قاطع با قاچاق جزء ماموریت های مستمر پلیس به شمار می رود که بدون شک در بهبود و توسعه اقتصاد کشور از سهم و نقش بسیار مهمی برخورداراست.

وی افزود: در همین راستا ماموران انتظامی در سراسر استان از جمله شهرستان میامی طرح مبارزه با قاچاق دام و احشام را اجراکردند.

این مسئول انتظامی ادامه داد: عوامل یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان میامی در اجرای گشت و نظارت بر تردد خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیونت ایسوزو یخچال دار که از فریمان به مقصد شمال کشور در حرکت بود مظنون شده و برای بررسی آن را متوقف می کنند.

قاسمی گفت: در بررسی های بعدی و با توجه به تناقض گویی های راننده و عدم ارائه مدارک قانونی، ماموران متوجه انتقال یک محموله غیرمجاز می شوند.

وی از کشف 2 هزار و 200 کیلو گوشت قرمز فاقد هر گونه مدارک و مجوزهای قانونی حمل خبرداد و افزود: کارشناسان امر ارزش این محموله را2 میلیارد ريال برآوردکردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون