نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/16      10:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:406


نسخه چاپی
پاک سازی نقاط آلوده و جمع آوری 381 معتاد متجاهر در مشهد
گروه استان ها– خراسان رضوی– فرمانده انتظامی استان از جمع آوری 381 معتاد متجاهر و خطرناک در اجراي طرح های انتظامی در مشهد مقدس خبر داد.

سردار"محمدکاظم تقوی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در راستاي ارتقاء احساس امنيت شهروندان و برخورد قاطع و قانوني با اخلال گران نظم و امنيت، طرح های پاك سازي نقاط آلوده و جرم خيز  در سطح شهر مشهد با جمع آوری 381 معتاد متجاهر به اجرا درآمد.

وی افزود: اين طرح ها با محوريت نيروي انتظامي و مشاركت و همكاري سایر نهادهای دولتی در سطح استان اجرا و معتادان پس از جمع آوري برای مشاوره حضوری به کارشناسان معاونت اجتماعی معرفی و پس از آن برای بهبودی کامل در اختيار مراکز ترک اعتیاد قرار مي گيرند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه طرح جمع آوری معتادان متجاهر و خطرناک با حضور فعال پلیس موادمخدر استان اجرا شد، تصریح کرد: اجراي این طرح ها در راستاي پيشگيري از سرقت و پاک سازي نقاط آلوده از وجود معتادان متجاهر و خطرناک است که به صورت ويژه در دستور کار پلیس قرار دارد.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پایان سخنان خود با اشاره به هدف پلیس از اجرای این گونه طرح ها که همان تضمین امنیت شهروندان و داشتن شهری سالم، زیبا و امن است، خاطرنشان کرد: پلیس خدمتگزار و حامی مردم و در همه حال به فکر امنیت و آرامش شهروندان است و در این راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون