نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/16      14:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:471


نسخه چاپی
کشف 792کیلو مواد افیونی از 3 قاچاقچی در "هرمزگان"
گروه استان ها – هرمزگان - فرمانده انتظامی استان از کشف 792 کیلو انواع موادمخدر و دستگیری 3 قاچاقچی و سوداگر مرگ در 48 ساعت گذشته در استان خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار"عزیزاله ملکی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی "رودان و حاجی آباد" در اجرای طرح های مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی استان در 48 گذشته موفق شدند،4 دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر را شناسایی و 3 نفر از قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، 792 کیلو و 510 گرم موادمخدر تریاک کشف شده، افزود: 446 کیلو از مواد مخدر کشف شده با همکاری مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و اداره اطلاعات شهرستان حاجی آباد کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود .

این مقام انتظامی استان هدف پليس از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را افزايش امنيت، آسايش عمومی شهروندان عنوان کرده و اظهارداشت: پليس با به‌کارگيري تمام توان عملياتي و انتظامي خود در تامين نظم و امنيت شهروندان تلاش مي‌کند و لازم است شهروندان نيز ضمن رعايت نکات ايمني و امنيتي در پيشگيري از جرايم، هرگونه موارد مشکوک را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون