نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/16      17:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:438


نسخه چاپی
واژگونی تريلر با 35 تن بار
گروه استان ها-خراسان رضوي- فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه از واژگونی تريلر كشنده با 35 تن بار و يك سواري سمند در این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" علي اكبر كياني" در تشريح اين خبر گفت: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر 2 فقره واژگوني یک دستگاه تريلر كشنده و يك دستگاه سواري سمند در محور "مشهد" به "تربت حيدريه" بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادي در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسي هاي انجام شده مشخص شد، يك دستگاه تريلر كشنده حامل 35 تن ايزوگام حوالي روستاي "سرهنگ" از جاده منحرف و واژگون شده و به تعاقب آن يك دستگاه سواري سمند نيز از كنترل خارج و دچار واژگوني مي شود.

سرهنگ كياني تصريح کرد: در اين حادثه كه برابر نظر كارشناس تصادفات پليس راه علت واژگونی خواب آلودگي و انحراف به چپ از سوي راننده كشنده گزارش شده راننده تریلر و سرنشین و راننده سمند مصدوم كه توسط نیروهای امدادي به مراکز درمانی منتقل شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه در پايان از رانندگان خواست با رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي و رعايت سرعت مطمئنه از وقوع این حوادث ناگوار جلوگيري کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون