نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/18      17:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:108


نسخه چاپی
نیروی انتظامی با تمام ظرفیت به مردم خدمت می کند/ در عمل به وظایف به هیچ عنوان کوتاهی و کم کاری نمی کنیم/ دشمنان به دنبال موج سواری بر روی برخی موضوعات هستند/ در برابر توطئه دشمنان هوشیار باشیم
گروه ناجا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاکید براینکه در عمل به وظایف به هیچ عنوان کوتاهی و کم کاری نمی کنیم، دشمنان به دنبال موج سواری بر روی برخی موضوعات و جریانات اجتماعی هستند و وظیفه داریم که هوشیار باشیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " ایوب سلیمانی" در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حریم و حرم و شهدای عرصه نظم و امنیت، اظهارداشت: به برکت وجود و تدابیر داهیانه و حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ولایتمداری مردم شریف ایران اسلامی، مجاهدت و آمادگی و هوشیاری نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی شاهد امنیت بی بدیلی در کشور هستیم و در این میان نیروی انتظامی رکن رکین و محور اصلی امنیت و نظم کشور است.

وی افزود: دشمن در خیال واهی و باطل خود تصور می کرد، انقلاب 40 سالگی خود را نخواهد دید در حالی که 22 بهمن امسال مردم چون همیشه افتخار آفریدند به طوری که دهه مبارک فجر به اوج عزت و افتخار کشور و مردم مبدل شد و بار دیگر همه شاهد سرافکندگی دشمنان این نظام و انقلاب اسلامی بودند.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه باید قدردان این مردم همیشه در صحنه، ولایتمدار و ارزش محور باشیم، بیان کرد: فرماندهی معزز کل قوا همزمان با ورود انقلاب اسلامی به دهه پنجم عمر خود، بیانیه گام انقلاب را صادر کردند و این بیانگر تداوم قدرت و عزت نظام اسلامی و انقلاب ما است.

سردار سلیمانی با اشاره به توطئه های دشمنان، یادآور شد: 40 سال است که شاهد توطئه افکنی و کینه توزی دشمنان این کشور هستیم و برآحاد مردم و مسئولان لازم است که در برابر این دشمنی ها هوشیار و هوشمند باشند.

وی اضافه کرد: پیرو اقدامات خبیثانه و توطئه افکنانه دشمنان، همواره باید حفاظت فیزیکی از اماکن انتظامی و امنیتی، توجه بر پدافند غیرعامل، هوشمندی و هوشیاری، رویکرد همیشگی باشد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تاکید کرد: مراقبت دائمی و هوشیاری مستمر در برابر توطئه دشمنان تضمین کننده عدم موفقیت دشمنان این نظام و انقلاب است.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه تامین و توسعه نظم و امنیت از وظایف اصلی و قانونی نیروی انتظامی است، عنوان کرد: ما به صورت مستمر با مردم در ارتباط و تعامل هستیم بنابراین باید تلاش کنیم کم و کیف خدمات انتظامی را به گونه ای ارتقاء دهیم که میزان رضایتمندی مردم و از طرفی نظم و امنیت در کشور، رشد داشته باشد.

سردار سلیمانی ادامه داد: وظیفه داریم برای تحقق ماموریت ها علاوه بر اینکه به درستی و با تعهد ایفای نقش می کنیم، سهم سایر سازمان ها و دستگاه ها را نیز مشخص و مطالبه کنیم؛ نباید اجازه دهیم بار کم کاری برخی نهادها بر دوش ناجا تحمیل شود.

این مقام عالی انتظامی کشور یادآور شد: ارائه خدمات به مردم باید با تکریم، فروتنی و تواضع صورت بگیرد از طرفی باید از ساز وکارهای لازم در راستای ارتقاء آگاهی عمومی بهره کافی و وافی ببریم.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی امروز با تمام توان و ظرفیت در خدمت مردم و برای تامین و تولید امنیت و آرامش ایفای نقش می کند.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه یکی از رسالت های پلیس، صیانت از دستاوردهای انقلاب و ارزش های نظام است، عنوان کرد: در عمل به وظایف به هیچ عنوان کوتاهی و کم کاری نمی کنیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کاهش تصادفات و جان باختگان جاده ای همواره از اولویت های نیروی انتظامی است، یادآور شد: فرایند مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر و سرقت را نیز به جد دنبال می کنیم و در راستای همه این اولویت ها، سندهای لازم تدوین و مطابق نیاز هر استان به فرماندهی انتظامی استان ها ابلاغ می شود.

سردار سلیمانی با تاکید براینکه مبارزه با مفاسد اخلاقی نیز همچنان در دستور کار پلیس است، تصریح کرد: باید بگویم در برخورد با کشف حجاب و هنجارشکنان به هیچ وجه کوتاه نمی آییم و عقب نشینی نیز نمی کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت بی بدیل بسیج، یادآور شد: در نظر داریم، در اجرای ماموریت های مختلف کاری،از این ظرفیت بی بدیل بهره مند شویم، از طرفی همه باید بدانیم که بهره گیری از کمک آحاد مردم، معتمدین، ائمه جماعت، نخبگان، فرهیختگان و مراجع تاثیر گذار در جامعه می تواند به تولید امنیت مطلوب تر کمک شایانی کند بنابراین نباید از این ظرفیت ها غافل شویم.

این مقام عالی انتظامی کشور خاطرنشان کرد: امروز دشمنان به دنبال موج سواری بر روی برخی موضوعات و جریانات اجتماعی هستند بنابراین هوشیاری باید اولین اقدام باشد.

سردارسلیمانی با اشاره به نقش و جایگاه رسانه ها در پیشبرد اهداف پلیس، تاکید کرد: رسانه می تواند معجزه کند بنابراین انتظار می رود که آحاد فرماندهان ناجا با اشراف بر ظرفیت و جایگاه رسانه، اقدامات رسانه ای مطلوبی در حوزه ماموریت های پلیس انجام دهند. *

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون