نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/18      18:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:143


نسخه چاپی
پیشبرد برنامه های ناجا بر مبنای تحقق انتظارات مقام معظم رهبری/ لزوم توجه ویژه در صیانت از بیت المال
گروه ناجا- معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با بیان اینکه برنامه های این نیرو بر مبنای تحقق مطالبات و انتظارات فرماندهی معظم کل قوا اجرایی می شود برلزوم توجه ویژه در صیانت از بیت المال تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" محمدعلی نوری نژاد" در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا با اشاره به دستاوردهای نیروی انتظامی در سال 97، اظهارداشت: برنامه های پلیس در سالجاری، برمبنای تحقق مطالبات و انتظارات فرماندهی معزز کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز و اولویت های تعیین شده از سوی ستاد کل نیروهای مسلح و تدابیر فرمانده ناجا اجرایی شد.

وی با تشریح وضعیت اعتباری و بودجه ای نیروی انتظامی در سالجاری و سال آینده، عنوان کرد: همواره باید در هزینه کرد و نگهداشت بیت المال و نیز صیانت از آن دقت نظر و توجه ویژه ای داشته باشیم.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری، بیان کرد: خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی سه محور اساسی این بیانیه ارزشمند است و معظم له در این بیانیه بر " طهارت اقتصادی مسئولان و مدیران " تاکید ویژه ای دارند و همه باید بدانیم طهارت اقتصادی مورد مطالبه رهبری است.

وی ادامه داد: از طرفی باید از آحاد فرماندهان، افسران، درجه داران و کارکنان، صیانت و حفاظت کنیم و زمینه های جرم و تخلف را از سر راهشان برداریم.

معاون هماهنگ کننده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه توجه به کارکنان، عنوان کرد: فرمانده ناجا و هیئت رئیسه به جد دغدغه بهبود وضعیت معیشتی کارکنان را دارند و در این زمینه اقدامات مطلوبی صورت گرفته است و ان شاءالله این روند ادامه خواهد داشت.

سردار نوری نژاد با اشاره به اهمیت جذب و گزینش نیروهای ولایی، متعهد و متخصص، عنوان کرد: فرماندهان بایستی به روند جذب و بکارگیری چنین نیروهایی کمک کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون