نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/19      10:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:353


نسخه چاپی
اجرای طرح ضربتی ارتقاء امنیت اجتماعی در بندرعباس
گروه استان ها – هرمزگان- فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس از اجرای طرح ضربتی ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری 226 متهم و معتاد بلامکان طی 48 ساعت گذشته خبر داد.

سرهنگ "محمد اسماعيل مشايخ" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد برخورد با متخلفان امنیت اجتماعی و قاچاقچیان به مدت 48 ساعت در بندرعباس اجرا شد.

وي افزود: مأموران با افزایش اکیپ های محسوس و نا محسوس، گشت خودرویی و موتوری در سطح حوزه استحفاظی ، کشف و دستگیری سارقان، برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و کالا را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی بندرعباس اظهارداشت : مأموران در اجرای این طرح 14 فقره سرقت کشف، 29 سارق که 8 نفر آنان دارای سوابق متعدد کیفری بودند ،11 خرده فروش مواد مخدر و 8 قاچاقچی را دستگیر و نیز 133 معتاد متجاهر و بلامکان را جمع آوری کردند.

این مسئول انتظامی با اشاره به توقیف 11 دستگاه موتور سیکلت و 29 دستگاه خودرو متخلف در اجرای این طرح ، خاطر نشان کرد : در این رابطه در بازرسی از مخفیگاه سارقان دستگیر شده 7 عدد ضبط خودرو ، 2 دستگاه خودرو سرقتی و 6 عدد گوشی تلفن همراه سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان بندرعباس با تاکید بر استمرار طرح های پاک سازی نقاط آلوده و ارتقاء امنیت اجتماعی، اظهار داشت: پلیس با هرگونه بی نظمی و هنجار شکنی در سطح شهرستان با جدیت مبارزه و با مجرمان و افرادی که قصد بر هم زدن آرامش عمومی داشته باشند برابر قانون رفتار می کند و می طلبد شهروندان در صورت مشاهده هرگونه فعالیت توسط مخلان نظم عمومی در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون