نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/19      10:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:187


نسخه چاپی
قاچاق 10 میلیاردی خشکبار در "قم"
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از کشف حدود 10 میلیارد ریال خشکبار قاچاق در "قم" و دستگیری 2 نفر در این رابطه خبر داد.

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل کالاي قاچاق توسط يک دستگاه کاميون از یکی از استان های جنوبی به مقصد تهران با تلاش تيم عملياتي اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قم، خودرو مذکور در محور مواصلاتی "کاشان-قم" شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان قم، گفت: راننده با ارائه يک برگ بارنامه از نوع ضايعات بافندگي اذعان داشت خودور حامل بار مذکور است که در ادامه کاميون به يگان منتقل و مشخص شد، متهمان در پوشش ضايعات اقدام به قاچاق 3 تن و 900 کيلو گردو، 6 تن مغز بادام، 2 تن کشمش و 2 دستگاه يخچال فريزر بوش آلمان کرده اند.

سردار آقاخانی تصریح کرد: در ادامه نمونه خشکبار مکشوفه قاچاق به گمرک ارسال و کارشناسان ارزش محموله را 9 میلیارد و 949 میلیون ریال اعلام کردند.

فرمانده انتظامی استان قم بیان داشت: سرانجام متهمان به همراه پرونده متشکله تحویل مرجع قضائی استان و با قرار قانونی روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون