نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/19      10:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:354


نسخه چاپی
توقیف چارشاخ گاردون های قاچاق در شاهرود
گروه استان ها_ سمنان_ فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از کشف 2 هزار قطعه چارشاخ گاردون قاچاق از یک دستگاه اتوبوس در محور تهران_ مشهد به ارزشی بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ "علی کریمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان شاهرود در ادامه طرح و برنامه های پیشگیرانه و مقابله ای خود در حوزه قاچاق و یا هر گونه فعالیت در این خصوص، اقدام به کنترل محور مواصلاتی کردند.

وی افزود: پلیس حین پایش خودروهای عبوری واقع در ایستگاه بازرسی شهید نوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و آن را متوقف کرد.

سرهنگ کریمی به بررسی و تحقیقات قانونی پلیس در این راستا اشاره کرد و گفت: ماموران انتظامی در مراحل پایانی کار 2 هزار قطعه چارشاخ گاردون قاچاق از این اتوبوس کشف کردند.

 این مسئول انتظامی با بیان اینکه این محموله از مبداء مشهد به مقصد پایتخت کشور در حرکت بود گفت: ارزش  چارشاخ های کشف شده برابر نظر کارشناسان یک میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از تکمیل پرونده و معرفی فرد متخلف به مرجع قضائی خبر داد و گفت: با توجه به آثار و پیامد های مخرب پدیده قاچاق در اقتصاد و معیشت مردم، پلیس با شدت و قوت بیشتری با این پدیده مقابله خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون