نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/20      8:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
کشف بیش از 90 هزار عدد مواد محترقه در " زاهدان "
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – رئیس پلیس آگاهی استان از کشف بیش از 90 هزار عدد مواد محترقه غیر مجاز در شهرستان "زاهدان" خبر داد.
 

سرهنگ " ابراهیم ملاشاهی " در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: با توجه به نزدیک بودن چهارشنبه پایانی سال و فعالیت قاچاقچیان مواد محترقه برای فروش این قبیل اقلام غیرمجاز موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از انجام کار اطلاعاتی موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو پژو 405 شدند که در انتقال مواد محترقه از شهرستان سراوان به مرکز استان فعالیت داشت.

سرهنگ ملاشاهی بیان کرد: با اطمینان از بارگیری و حرکت خودرو از شهرستان سراوان به طرف زاهدان تیم عملیات اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی استان وارد عمل شدند و خودرو مذکور را به صورت نامحسوس تحت مراقبت قرار دادند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: خودرو مذکور که پلاک مخدوش بود پس از رسیدن به زاهدان وارد منطقه "کوی قدس" شده و اقدام به تخلیه 5 کیسه کالا کرد که بلافاصله مأموران وارد عمل شدند و به راننده آن دستور توقف دادند اما وی با استفاده از شلوغی جمعیت در محدوده وقوع جرم متواری شد.

وی ادامه داد: در بررسی محموله کشف شده 90 هزار و  285 قلم انواع مواد محترقه کشف و تلاش برای دستگیری راننده خودرو در دستور کار پلیس قرار گرفت.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون