نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/20      18:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:480


نسخه چاپی
عکس العمل پلیس فارس به انتشار کلیپ در فضای مجازی
گروه استان ھا- فارس- معاون اجتماعي فرماندھي انتظامي استان درباره انتشار خبری مبنی خريد لوازم تنظیف براي پلیس راه "شیراز-اصفھان" توسط یکی از رانندگان تاكسي، گفت: تحقیقات در این رابطه ادامه دارد و در صورت اثبات قصور و تخلف، با این مامور برخورد قضائي و انضباطي خواھد شد،

 

سرهنگ "كاووس محمدي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري، اظهار کرد: در پي انتشار كلیپي در فضاي مجازي مبني بر خريد لوازم تنظیف براي پلیس راه "شیراز-اصفهان" توسط یکی از رانندگان  تاكسي، موضوع به صورت ويژه مورد بررسي قرار گرفت.

وی بیان كرد: كاركنان بازرسي فرماندهي انتظامي استان فارس سريعا ماموري كه درخواست خريد اقلام كرده بود را  براي رسیدگي و  روشن شدن موضوع احضار كردند.

اين مقام انتظامي با بیان اینکه در صورت اثبات قصور و تخلف ، با این مامور برخورد قضائي و انضباطي خواهد شد، تصريح كرد: هزينه پرداختي به راننده مسترد و از وی دلجویی  شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس به شهروندان توصیه كرد: در صورت داشتن هرگونه انتقاد، پیشنهاد، تقدير و مشاهده تخلف از سوي ماموران نیروي  انتظامي، مي توانند با سامانه 197 تماس و موارد را گزارش كنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون