نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/21      9:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:346


نسخه چاپی
دستگيري سارق خودروهاي پرايد در نيشابور
گروه استان ها – خراسان رضوي -فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از دستگيري فردی که متهم به سرقت خودروهاي پرايد بود و كشف 17 دستگاه خودرو پرايد مسروقه خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" حسين دهقانپور" در تشریح این خبر گفت: در پی کسب اخباری مبني بر سرقت خودرو هاي پرايد در سطح شهرستان نيشابور، پی گیری موضوع به صورت ويژه در دستور كار کاراگاهان پليس آگاهی قرار گرفت .

وي افزود: كارآگاهان در بررسی های اولیه و ميداني متوجه شدند گزارش هاي ديگري در سطح شهرستان مبني بر سرقت پرايد به مركز فوریت های پلیسی 110 اعلام شده است كه با توجه به ايام پاياني سال ، عزم كارآگاهان در جهت كشف و دستگيري سارق و يا سارقان احتمالی بيشتر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: كارآگاهان در ادامه با اشراف اطلاعاتی و پس از بازدید یک انبار ضایعاتی و کشف مقادیر قابل توجهی وسایل سرقتی خودرو، متهم را شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي این فرد را در يك اقدام غافلگيرانه و ضربتي دستگير کردند .

سرهنگ دهقانپور با اشاره به اینکه متهم دستگیرشده 15 فقره سابقه سرقت را در كارنامه خود دارد، بیان داشت: این فرد در مواجهه با ادله و مستندات پليس تاكنون به 17 فقره سرقت خودرو پرايد در سطح شهرستان و سرقت لوازم داخل خودرو و فروش برخي لوازم داخلي آن به يك مالخر اعتراف كرد .

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور در پایان با بیان اینکه در این زمینه 18 شاکی تاکنون شناسایی و یک مالخر اموال مسروقه نیز توسط پلیس دستگیر شده است، خاطرنشان کرد: تحقيقات از متهمان به منظور كشف ساير سرقت هاي احتمالي، ادامه دارد .*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون